31 sie

„Mocni w Biznesie 2017” – nagroda dla Agrecol Sp. z o. o.

16 października w Łodzi odbyła się gala rozdania nagród „Mocni w biznesie 2017”. Podczas tego wydarzenia uhonorowano firmy i instytucje, które spektakularnie przyczyniają się do rozwoju gospodarczego województwa łódzkiego.

Podczas tej gali firma Agrecol Sp. z o. o. otrzymała Nagrodę Specjalną Marszałka Województwa Łódzkiego za wyjątkowe osiągnięcia i całokształt działalności.

Zwycięzcy zostali uhonorowani unikatowymi statuetkami, wykonanymi z brązu, symbolizującymi wytrwałość, odwagę w podejmowaniu decyzji biznesowych i konsekwencję w działaniu. Statuetka przypomina nam, że ogrom pracy, jaki wkładamy w rozwój Agrecol, przekuwa się na sukces biznesowy nie tylko naszej firmy i jej najbliższego otoczenia, ale także całego regionu.

Podczas tegorocznej gali zostały przyznane nagrody w sześciu kategoriach:

  • Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Łódzkiego dla Agrecol Sp. z o.o.
  • Innowacyjny Produkt Łódzkiego – Nagroda Publiczności
  • Start-up
  • Unijny projekt z potencjałem
  • Aktywny Przedsiębiorca

Nagrodę odebrał prezes spółki Agrecol – Jarosław Prymas.

Od wielu lat pracujemy nad aktywnym rozwojem Agrecol Corporation, co nie pozostaje bez znaczenia także dla rozwoju całego regionu. Nic dziwnego zatem, że działalność Agrecol, będąca wizytówką przedsiębiorczości w województwie, została doceniona i wyróżniona przez szersze gremium.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek łódzkiego, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą. Celem Forum jest zwrócenie uwagi na dobre praktyki, podkreślanie możliwości, jakie daje skuteczne sięganie po środki unijne oraz odważne działanie na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Organizatorami tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017” było Województwo Łódzkie – Departament ds. Przedsiębiorczości i Departament Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.