Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz dostęp do poradnika Środków Ochrony Roślin!

SPA dla roślin? Z nami to możliwe! Sprawdź Flower SPA dla roślin kwitnących

Flower SPA dla roślin kwitnących w domu i na balkonie

Rośliny kwitnące zapadają na tzw. choroby fizjologiczne. Przeważnie ich przyczyną są niedobory pokarmowe. Wyraźnie widocznymi objawami niedoborów są, m.in.: zahamowanie wzrostu, brak kwitnienia, utrata turgoru liści, chlorozy oraz inne przebarwienia liści. W ten sposób rośliny sygnalizują nam, że czegoś im brakuje lub czegoś potrzebują.

Odpowiedzią na te potrzeby jest – Flower SPA!

Zobacz produkt ->

Czy wiesz, że rośliny podobnie jak my, ludzie, mają różne potrzeby?

Na przykład kremy przeznaczone do codziennej pielęgnacji możemy podzielić na te do twarzy, ciała, rąk czy stóp. Produkty te różnią się przede wszystkim składem, gdyż każda partia naszego ciała wymaga nieco innej pielęgnacji. Podobnie jest z roślinami! Im również możemy zafundować dawkę odżywienia dostosowaną do określonych potrzeb!

Kto z nas nie lubi przebywać w SPA? Zafunduj je również swoim roślinom w domu!

Dbanie o rośliny nigdy nie było tak proste! Już nie potrzebujesz trzech osobnych produktów: przeciw chlorozie, wspomagającego ukorzenienie oraz pobudzającego do wzrostu i kwitnienia. Wystarczy użyć Flower SPA dla roślin kwitnących!

Każda ampułka z kuracji zawiera nawóz o zróżnicowanym składzie z odpowiednio dobranymi makro- oraz mikroskładnikami, które spełniają różne funkcje w roślinie:

Jak używać Flower SPA?

Kuracja Flower SPA to zestaw trzech wygodnych w użyciu ampułek z nawozem. Zawartość ampułki wystarczy rozpuścić w 4 litrach wody, a następnie uzyskanym roztworem podlać rośliny. Nawozy bez przeszkód możesz używać w dowolnej kolejności. Każdą kolejną ampułkę należy stosować w odstępie 2 tygodni.

Zakończoną kurację możesz powtórzyć po upływie miesiąca. Nawozy możesz stosować, bez względu na sezon, przez cały rok.

Zafunduj swoim roślinom domowym odrobinę luksusu i zabierz je z nami do agrecolowego SPA!

Zobacz także inne kuracje dla roślin z serii Flower SPA:

  

Powiązane artykuły


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /agrecol2020/wp-content/themes/agrecol/single-porady.php on line 87

Przydatne produkty


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /agrecol2020/wp-content/themes/agrecol/single-porady.php on line 173

Ważne!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.


AGRECOL © 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.