Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz dostęp do poradnika Środków Ochrony Roślin!

Kapsułki nawozowe – nowość na rynku ogrodniczym. Zobacz całą serię.

Zapewne znacie już różnego rodzaju nawozy płynne, w żelu, granulowane oraz krystaliczne. Ale nawozy w kapsułkach to absolutna nowość! To rewolucja w nawożeniu – kapsułki nawozowe, które rozpuszczają się w wodzie!

Opracowana przez nas innowacyjna forma nawożenia to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku ogrodniczym. W wodorozpuszczalnej otoczce znajduje się nawóz krystaliczny rozpuszczalny w wodzie. Na pierwszy rzut oka wielu osobom przypomina popularne już kapsułki do prania. Często sięgamy po produkty w kapsułkach, ponieważ mają wiele zalet. Przede wszystkim każda kapsułka zawiera odmierzoną dawkę. Łatwość stosowania to również duży „plus”. Gotowe dawki w kapsułkach, to także brak ewentualnych zabrudzeń podczas stosowania. Różnica pomiędzy tradycyjnymi nawozami polega na tym, że teraz nie musisz tracić czasu na odmierzanie. Po rozpuszczeniu w wodzie wystarczy nawieźć rośliny, jak każdym innym nawozem. Podlewając rośliny jak dotychczas, czyli do uzyskania właściwej wilgotności podłoża.

Troszczymy się o środowisko

Wiemy jak trudno w dzisiejszych czasach dbać o środowisko. Restrykcje dotyczące recyklingu często spęczają nam sen z powiek. Nawóz umieszczony w kapsułkach nie powoduje zabrudzeń opakowania, więc po zużyciu wszystkich kapsułek pozostaje nam czyste opakowanie, które wystarczy wyrzucić do kosza przeznaczonego do segregacji. Opakowanie posiada strunę umożliwiającą wielokrotne otwieranie i zamykanie produktu. W ten sposób kapsułki są chronione przed dostępem wilgoci.

Wypróbuj, a zyskasz:

  • Łatwe stosowanie
  • Gotowe, odmierzone dawki
  • Brak zabrudzeń
  • Oszczędność czasu
  • Szybkie działanie
  • Wysoką wydajność
  • Optymalne odżywienie roślin

Nawozy na miarę roślinnych potrzeb

Stworzyliśmy serię nawozów, w której każdy z nich zawiera precyzyjnie dobrane składniki pokarmowe dostosowane do potrzeb poszczególnych grup roślin. Niech cię nie zwiedzie wygląd kapsułki – w tej niepozornej kapsułce znajduje się cała masa dobroci dla Twoich roślin. Skoncentrowana masa składników odżywczych – makro- oraz mikroelementów w łatwo przyswajalnych formach – co czyni kapsułki niezwykle wydajnymi.

W serii znajdziesz:

  • nawozy do roślin uprawianych w domach zamknięte w małych kapsułkach, które należy rozpuścić w 2-5 l wody;
  • nawozy do roślin ogrodowych umieszczone w dużych kapsułkach, które należy rozpuścić w 10 l wody.

Jak stosować nawóz w kapsułkach?

 

Zobacz poszczególne nawozy z serii kapsułek

nawóz w kapsułkach do roślin kwitnących        

kapsułki nawozowe do roślin domowych

  • Kapsułki nawozowe do storczyków (18 sztuk) – sprostają nawet najbardziej wymagającym storczykom, pobudzając je do tworzenia pędów kwiatowych, a także czyniąc liście i korzenie jędrnymi i zdrowymi.

kapsułki nawozowe do storczyków

kapsułki nawozowe do borówek

kapsułki nawozowe do hortensji

kapsułki nawozowe do pomidorów i papryk

kapsułki nawozowe do truskawek i poziomek

kapsułki nawozowe do rododendronów

kapsułki nawozowe do tui

kapsułki nawozowe do surfinii

kapsułki nawozowe do róż

 

https://www.traditionrolex.com/21

Ważne!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.


AGRECOL © 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.