Wymelduj mole, mrówki i owocówki

Lubimy obserwować przyrodę i różne stworzenia w naszym otoczeniu. Ale niektóre z nich są niezbyt mile widziane w naszych domach. Małe uciążliwe szkodniki tj. mrówki, muszki owocówki, mole spożywcze potrafią być zmorą w kuchni. A w szafach z ubraniami też wolimy nie mieć nieproszonych gości. Poniżej prezentujemy kilka produktów, zwalczających najpopularniejsze szkodniki w domach.

AROX ŻEL NA MRÓWKI

Produkt w postaci żelu­ przynęty owadobójczej umieszczonej wewnątrz pudełka. Mrówki wabione są do środka, gdzie pobierają żel, a następnie przenoszą go do gniazd, co prowadzi do wyniszczenia całej ich kolonii.

922 pulapka mrowki 10 g i

AROX MRÓWKOTOX

Mrówkotox w postaci bezzapachowego granulatu jest preparatem przeznaczonym do zwalczania mrówek. Mrówki pobierają preparat i dostarczają go do gniazda. Szeroki zakres stosowania czyni ten środek wyjątkowo niezawodnym i zapewnia jego skuteczność w domach, garażach, pomieszczeniach gospodarczych, ogrodach, na chodnikach itp.

 895 mrowka 90 g i

Pułapka do zwalczania MUSZEK OWOCÓWEK

Pułapka w kształcie jabłuszka, oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, przeznaczona jest do monitorowania aktywności muszki owocowej. Zapewnia skuteczną ochronę dzięki wyjątkowej kompozycji zawartego, w pełni ekologicznego płynu oraz specjalnej konstrukcji pułapki. Pułapkę należy wyczyścić oraz uzupełnić zapasem do pułapki po całkowitym wyparowaniu płynu lub zapełnieniu owadami.

 938 jablko x1 i

Mole SPOŻYWCZE

Najskuteczniejszym sposobem monitorowania moli jest zastosowanie pułapki na mole spożywcze. Jest to produkt bezpieczny dla zdrowia i nie zagrażający naszej żywności. Jego zadaniem jest trwałe unieruchomienie owadów w pułapce. W ten łatwy sposób możemy pozbyć się moli, które przynieśliśmy do domu z żywnością, np. płatkami, mąką, kaszą, makaronem czy mieloną kawą. Pułapka jest bardzo łatwa do złożenia i działa do 6 tygodni.

 923 pulpka na mole spo j 1600

MOLOMIT na Mole ODZIEŻOWE

Mole odzieżowe to uporczywe szkodniki niszczące naszą garderobę. Do skutecznej kontroli moli i ochrony przed nimi możemy stosować środki w postaci kulek, zawieszki oraz pułapki, które umieszczamy w szufladach, szafach, garderobach, gdzie chronią naszą odzież od 4 do 6 miesięcy.

980 mole kulki lawenda i

Warto zobaczyć: AROX – Skuteczna walka z intruzami!

Ważne!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.


AGRECOL © 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone.