Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz dostęp do poradnika Środków Ochrony Roślin!

Wymelduj mole, mrówki i owocówki

Lubimy obserwować przyrodę i różne stworzenia w naszym otoczeniu. Ale niektóre z nich są niezbyt mile widziane w naszych domach. Małe uciążliwe szkodniki tj. mrówki, muszki owocówki, mole spożywcze potrafią być zmorą w kuchni. A w szafach z ubraniami też wolimy nie mieć nieproszonych gości. Poniżej prezentujemy kilka produktów, zwalczających najpopularniejsze szkodniki w domach.

Arox żel na mrówki

Produkt w postaci żelu – przynęty owadobójczej umieszczonej wewnątrz pudełka. Mrówki wabione są do środka, gdzie pobierają żel, a następnie przenoszą go do gniazd, co prowadzi do wyniszczenia całej ich kolonii. Dzięki zamknięciu w pojemniku trutka jest zabezpieczona przed naszymi pupilami.

żel na mrówki, karmnik na mrówki

Arox mrówkotox

Mrówkotox w postaci bezzapachowego granulatu jest preparatem przeznaczonym do zwalczania mrówek. Mrówki pobierają preparat i dostarczają go do gniazda. Szeroki zakres stosowania czyni ten środek wyjątkowo niezawodnym i zapewnia mu skuteczność w domach, garażach, pomieszczeniach gospodarczych, ogrodach, na chodnikach itp. miejscach.

solniczka na mrówki, mrówkotox, trucizna na mrówki

Pułapka do zwalczania muszek owocówek

Pułapka w kształcie jabłuszka, oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, przeznaczona jest do monitorowania aktywności muszki owocowej. Zapewnia skuteczną ochronę dzięki wyjątkowej kompozycji zawartego w niej ekologicznego płynu oraz specjalnej konstrukcji pułapki. Pułapkę należy wyczyścić oraz uzupełnić zapasem do pułapki po całkowitym wyparowaniu płynu lub zapełnieniu owadami.

preparat na muszki owocówki, muszki owocówki, muszki owocowe

Mole spożywcze

Najskuteczniejszym sposobem monitorowania moli jest zastosowanie pułapki na mole spożywcze. Jest to produkt bezpieczny dla zdrowia i nie zagrażający naszej żywności. Jego zadaniem jest trwałe unieruchomienie owadów w pułapce. W ten łatwy sposób możemy pozbyć się moli, które przynieśliśmy do domu z żywnością np. płatkami, mąką, kaszą, makaronem czy mieloną kawą. Pułapka jest bardzo łatwa do złożenia i działa do 6 tygodni.

pułapka na mole

Insectiv na mole odzieżowe

Mole odzieżowe to uporczywe szkodniki niszczące naszą garderobę. Do skutecznej kontroli moli i ochrony przed nimi możemy stosować środki w postaci kulek, zawieszki oraz pułapki, które umieszczamy w szufladach, szafach, garderobach, gdzie chronią naszą odzież przez 4 do 6 miesięcy.

kulki na mole

 

Warto zobaczyć: AROX – Skuteczna walka z intruzami!

Przydatne produkty


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /agrecol2020/wp-content/themes/agrecol/single-porady.php on line 173

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /agrecol2020/wp-content/themes/agrecol/single-porady.php on line 173

Ważne!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.


AGRECOL © 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.